Warning: A non-numeric value encountered in /start/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

Warning: A non-numeric value encountered in /start/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

WYDARZENIA

NASI GOŚCIE

BIBLIOWAKACJE

WAKACJE W BIBLIOTECE

BIBLIOFERIE

FERIE W BIBLIOTECE

W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Leona Korusiewicza w Siewierzu istnieje dodatkowa forma wypożyczania „Książka na telefon”. Usługa ta skierowana jest do osób starszych, chorych, niepełnosprawnych ruchowo, zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Siewierz, mających problem z dotarciem do centrali biblioteki w Siewierzu lub jej filii znajdujących się w Brudzowicach, Żelisławicach i Wojkowicach Kościelnych.

Osoby, które nie mają możliwości skorzystania z pomocy rodziny lub znajomych dzwonią pod numer telefonu 326741646 lub 326741616 i zamawiają wybrane książki. Usługa ta obejmuje również książki mówione (nagrane na kasetach magnetofonowych).

Osoby posiadające dostęp do Internetu mogą przesłać swoje zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytelnicy, którzy chcą wypożyczyć książki z Filii Bibliotecznej nr 1 w Brudzowicach dzwonią pod numer 326741834 lub mogą przesłać swoje zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytelnicy, którzy chcą wypożyczyć książki z Filii Bibliotecznej nr 2 w Żelisławicach dzwonią pod numer 326743251 lub mogą przesłać swoje zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytelnicy, którzy chcą wypożyczyć książki z Filii Bibliotecznej nr 3 w Wojkowicach Kościelnych dzwonią pod numer 326742658 lub mogą przesłać swoje zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Książki są dostarczane do miejsca zamieszkania czytelnika bezpłatnie w ciągu dwóch dni od złożenia zamówienia.

Czytelników, którzy korzystają z usługi „Książka na telefon” obowiązuje Regulamin Wypożyczalni Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Leona Korusiewicza w Siewierzu.