WYDARZENIA

NASI GOŚCIE

BIBLIOWAKACJE

WAKACJE W BIBLIOTECE

BIBLIOFERIE

FERIE W BIBLIOTECE

Wydarzenia 2018

Miło nam poinformować, że biblioteka w Siewierzu, otrzymała podziękowania od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy za zaangażowanie i udział w tegorocznej odsłonie Narodowego Czytania.

Czytaj więcej...

Z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Leona Korusiewicza w Siewierzu odbyła się interesująca lekcja biblioteczna z udziałem członków kółka historycznego działającego przy Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Będzinie i uczniów klasy I Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II w Siewierzu pod opieką nauczyciela historii Zbigniewa Kozaka.

Czytaj więcej...

 

W 2018 roku obchodzimy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Bez wątpienia jest to jedna z najważniejszych rocznic w historii naszej Ojczyzny.

Czytaj więcej...

W dniach 13 i 14 grudnia 2018 r.  do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Leona Korusiewicza w Siewierzu zawitały na niezwykłe, „Świerszczykowe” warsztaty, uczniowie klasy II i III z Szkoły Podstawowej Nr 2 w Siewierzu oraz dwóch klas III z Szkoły Podstawowej im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu.

Czytaj więcej...